Негода в Україні скоригує валовий урожай на 1-2% - Висоцький

Агро 25.06.2024    09:54

Негода в різних регіонах України не матиме істотного впливу на врожай-2024, коригування за врожаєм може становити не більше ніж 1-2%, заявив виконувач обов'язків міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький в ефірі єдиного національного телемарафону.

"Були деякі смуги заморозків по ріпаку, наприклад, у Донецькій області, на сході. Десь буде менший урожай ріпаку через заморозки. Також є смуга (низка районів - ІФ-У) із посухою. Найбільші це, якщо за площею дивитися, в Харківській області, де також може бути скорочення через тривалу відсутність дощів. Буквально минулого тижня перші дощі там пройшли за два-три місяці", - розповів він.

Висоцький зазначив, що в північних регіонах України спостерігаються підтоплення, що також позначиться на валовому врожаї.

"Це все регіональні впливи, що не матиме суттєвого значення на національному показнику. Це 1-2% коригування. Тому загалом можна охарактеризувати погодні умови в більшості випадків, як сприятливі на поточний момент", - резюмував в.о. міністра.

Теги:   урожай негода Переглядів:   150

Читайте також:

14.07

Урожай літніх зернових у Китаї зріс на 2,5%

12.07

Аграрії України вже намолотили 9,5 млн тонн нового врожаю

12.07

Урожай олійних культур у 2024 р. становитиме 22,5 млн тонн - Укроліяпром