Tesla планує побудувати в Індії завод з виробництва акумуляторів

Ринки 25.09.2023    11:08 Американський автовиробник Tesla має намір побудувати в Індії підприємство з виробництва енергонакопичувачів Powerwall у рамках планів з нарощування присутності в країні, повідомляє MarketWatch.

Наразі Tesla обговорює проект з індійським урядом. Компанія розраховує не тільки випускати акумулятори, здатні накопичувати енергію від сонячних батарей, а й продавати їх в Індії.

Виробник звернувся до влади з проханням про надання низки пільг, однак не знайшов підтримки. Водночас індійська сторона готова запропонувати субсидії місцевим покупцям енергонакопичувальних пристроїв Tesla, повідомило джерело на умовах анонімності.

Раніше, на початку року, глава компанії Ілон Маск відвідав Індію і заявив про намір автоконцерну побудувати в країні завод з виробництва електромобілів.

Акції Tesla додають у ціні 0,8% під час попередніх торгів у п'ятницю. З початку поточного року їхня вартість збільшилася більш ніж удвічі, тоді як індекс Nasdaq Composite за той самий період зріс на 26,4%.
Теги:   завод Tesla Індія акумулятор Переглядів:   242

Читайте також:

22.07

Профілі в меблевій індустріі - огляд

22.07

Український стартап створив перший в Україні будинок на 3D-принтері

22.07

МТСБУ збільшило виплати з Фонду захисту потерпілих на 14,9%