У Казахстані запустили молочну ферму потужністю до 150 тонн на добу

Агро 07.08.2026    18:31

Молочно-товарну ферму "СК Агро 2050" введено в експлуатацію у Північно-Казахстанській області, повідомляє пресслужба Мінсільгоспу Казахстану.

"Після виходу на проєктну потужність підприємство вироблятиме до 150 тонн молока на добу, ставши одним із найбільших молочних комплексів не тільки Казахстану, а й Центральної Азії", – йдеться в повідомленні.

Загальний обсяг інвестицій у проєкт – близько 30 млрд тенге ($63,9 млн за поточним курсом).

На першому етапі побудовано корівник на 800 голів, молочний блок, приміщення для утримання тварин у сухостійний та пологовий періоди на 550 голів, два телятники та комбікормовий завод. Встановлено доїльну установку "Карусель" німецького бренду GEA Westfalia на 100 голів, найбільшу в Центральній Азії. Від початку року з Німеччини вже завезено 585 голів високопродуктивної племінної худоби.

До кінця поточного року планується постачання ще 660 голів із країн Європи.

"СК Агро 2050" займається вирощуванням зернових, зернобобових та олійних культур, виробництвом кормів для тварин, а також розведенням коней та великої рогатої худоби молочного напряму.

Офіційний курс на 6 серпня – 469,85 тенге за 1 долар.

Теги:   Казахстан СК Агро 2050 Переглядів:   141

Читайте також:

05.08

Дефіцит кадрів залишається ключовою проблемою українського агросектору

05.08

Аграрії обмолотили 34% прогнозованих площ зернових

05.08

МХП вклав понад EUR100 млн у розвиток виробництва в Сербії