Чистий дохід «Датагруп» зріс на 36% у I кварталі
Ринки 19.05.2026 14:48
Оператор зв’язку ПрАТ "Датагруп", який з вересня 2024 року входить до групи компаній DVL (Датагруп-Volia-lifecell), за січень-березень 2026 року отримав 83,28 млн грн чистого збитку проти 49,97 млн грн чистого прибутку за аналогічний період 2025 року, йдеться у проміжному звіті компанії.
Згідно з ним, "Датагруп" збільшив чистий дохід за перший квартал 2026 року на 36,1% порівняно з аналогічним періодом 2025 року – до 587,20 млн грн.
Зазначається, що дохід від надання інтернет-послуг зріс на 9,9% – до 232,93 млн грн, тоді як від послуг мобільного телефонного зв’язку скоротився на 28,1% – до 99,91 млн грн, а загальна сума доходу від надання телекомунікаційних послуг скоротилася на 5,2% – до 388,31 млн грн.
Валовий прибуток зменшився за перший квартал 2026 року до 32,78 млн грн зі 129,99 млн грн за перший квартал минулого року, а збиток від операційної діяльності склав 79,49 млн грн проти 51,51 млн грн прибутку за аналогічний період 2025 року.
У компанії повідомили, що у першому кварталi 2026 року відбувся перегляд тарифної полiтики, зокрема, оновлено окремi тарифнi плани та вартiсть послуг для частини клiєнтiв з урахуванням зростання операцiйних витрат, у тому числi витрат на електроенергiю та пiдтримку безперебiйної роботи мережi.
"Зазначенi змiни спрямованi на пiдтримання стабiльного рiвня доходiв та покриття зростаючих витрат товариства", – йдеться у звіті.
Крім того, було розширено портфель послуг у сферi кiбербезпеки. Зокрема, відбувся запуск програми кiберзахисту вебресурсiв для малого та середнього бiзнесу у партнерствi з мiжнародним провайдером технологiй
Як повідомлялося, у 2025 році "Датагруп" збільшив чистий збиток у 4,3 раза порівняно з 2024 роком – до 66,60 млн грн, а чистий дохід зріс на 21% – до 1 млрд 980,31 млн грн.
У вересні 2024 року NJJ Holding під керівництвом французького інвестора Ксав’є Ньєля завершила придбання національного постачальника послуг фіксованого доступу до інтернету Датагруп-Volia і третього за величиною мобільного оператора lifecell. Активи було об’єднано в групу DVL.
Теги: Датагруп збиток Переглядів: 83