Китай у квітні збільшив імпорт на 25,3%

Ринки 11.05.2026    11:45

Обсяг китайського експорту в квітні зріс на 14,1% у річному вимірі, до рекордних $359,44 млрд, йдеться в повідомленні Головного митного управління країни.

Імпорт збільшився на 25,3%, склавши $274,62 млрд.

Аналітики в середньому очікували підвищення експорту на 7,9%, імпорту – на 15,2%.

Профіцит торговельного балансу КНР минулого місяця збільшився до $84,8 млрд порівняно з $51,13 млрд у березні і $95,85 млрд у квітні минулого року. Профіцит у торгівлі зі США склав $23,07 млрд, експорт у цю країну у квітні підвищився на 11,3%.

У період із січня до квітня обсяг китайського експорту зріс на 14,5%, до $1,34 трлн, імпорту – на 23,6%, до $989,2 млрд.

Теги:   Китай імпорт Переглядів:   246

Читайте також:

28.06

Партія Курті отримала 53 мандати у парламенті Косово

28.06

OpenAI може відкласти IPO до 2027 року через ситуацію на ринку

28.06

У Києві через спеку введено обмеження на рух вантажного транспорту