Ціни на свіжі молокопродукти восени можуть зрости на 5% – "Інфагро"
Агро 22.08.2025 19:52
Сезонну активізацію торгівлі свіжими молокопродуктами на початку осені може стримати підвищення цін, які можуть підвищитися на 5%, повідомило галузеве аналітичне агентство "Інфагро".
За інформацією аналітиків, ринок залишається активним - навіть у період підготовки до подорожчання виробники не згортають акційні кампанії. Паралельно активізується й зовнішня торгівля. В липні експорт свіжих молокопродуктів з України зріс більш ніж на 50% проти липня минулого року. Основним ринком збуту залишається Молдова.
Імпорт також зростає, переважно за рахунок продукції з Польщі, серед якої переважно йогурти та сиркові вироби.
Експерти прогнозують подальше зростання як експорту, так і імпорту молокопродуктів.
"Ключовим фактором залишатиметься купівельна спроможність українців, яка й визначить реальні масштаби сезонного пожвавлення", - резюмували в "Інфагро".
Теги: молокопродукти Переглядів: 94