Експерти покращили прогноз світової індустрії перестрахування

Ринки 17.06.2024    13:56

Рейтингове агентство AM Best переглянуло свій прогноз щодо сектору світової перестрахувальної галузі зі стабільного на позитивний, пославшись на очікування високої рентабельності перестраховиків, повідомляється на сайті AM Best.
Незважаючи на уповільнення темпів зростання ставок з перестрахування, андеррайтингова дисципліна зберігається, а рентабельність залишається досить високою, щоб покрити вищу активність за збитками, про що свідчить нещодавно опублікований огляд ринку Best's Segment Outlook.
При цьому підкреслюється, що прогноз AM Best щодо світового ринку перестрахування вперше за кілька років виявився позитивним.
"Попит на страхове покриття залишається високим через зростаючу активність щодо збитків унаслідок стихійних лих і загальної економічної невизначеності", - зазначає старший директор AM Best Карлос Вонг-Фупуй. "Ми також врахували очікування більш повільного зниження процентних ставок, ніж спочатку передбачалося, що, ймовірно, підтримає високі доходи в короткостроковій перспективі".
Також наголошується, що портфелі перестрахування найбільших гравців продовжують розширюватися завдяки поєднанню більш високих ставок перестрахування і збільшеного попиту. Хоча на коефіцієнти збитковості в першому кварталі 2024 року вплинули великі збитки, зокрема обвалення мосту Френсіса Скотта Кі в Балтіморі, страхова маржа і річна рентабельність капіталу залишаються високими.
AM Best - глобальне кредитно-рейтингове агентство, видавець новин і постачальник аналітики даних, що спеціалізується на страховій галузі. Компанія зі штаб-квартирою в США веде бізнес більш ніж у 100 країнах і має регіональні офіси в Лондоні, Амстердамі, Дубаї, Гонконзі, Сінгапурі та Мехіко.


 

Теги:   Експерти індустріїя перестрахування рейтингове агентство AM Best Переглядів:   135

Читайте також:

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ

14.07

Посол Франції зустрівся з українськими атлетами і пара атлетами

14.07

"ВУСО" страхуватиме автотранспорт "Кіровоградобленерго" за ОСЦПВ