Узбекистан і Китай домовилися про реалізацію 14 грантових проектів

Ринки 14.09.2023    15:03

У Міністерстві інвестицій, промисловості та торгівлі (МІПТ) відбулася зустріч заступника міністра Сарвара Хамідова із заступником голови Агентства зі співробітництва в галузі міжнародного розвитку КНР Деном Боціно.

У ході переговорів розглянуто хід реалізації проектів за рахунок грантових коштів Уряду КНР, крім того, обговорено перспективи розширення двостороннього фінансово-технічного співробітництва. Китайська сторона високо оцінила реформи, що здійснюються в Узбекистані останніми роками, та висловила готовність до подальшої інтенсифікації взаємодії у реалізації соціально значущих проектів.

На завершення зустрічі відбулася церемонія підписання Меморандуму щодо реалізації пріоритетних грантових проектів. Документом передбачається реалізація 14 проектів на загальну суму понад 190 мільйонів доларів США у таких галузях, як сільське та водне господарство, охорона здоров'я, освіта та інституційний розвиток.

Теги:   Китай Узбекистан проект Грант Переглядів:   455

Читайте також:

20.03

Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні у січні зросли на 5,9%

19.03

Зростання цін на нафту підштовхує авіаційне паливо вгору і створює ризики для туристичного сезону - Experts Club

19.03

Виставка Ван Гога з технологією віртуальної реальності відкривається в Києві