Медіакомпанія News Corp отримала чистий збиток на тлі зниження виторгу

Ринки 11.08.2023    16:13 Американська медіакомпанія News Corp. у четвертому кварталі 2023 фінансового року отримала чистий збиток на тлі зниження виторгу на 9%.

Як ідеться у пресрелізі компанії, її чистий збиток у квітні-червні становив $8 млн, або 1 цент із розрахунку на акцію, порівняно з чистим прибутком у $110 млн, або 19 центів на акцію, за аналогічний період минулого фінроку. News Corp пояснила це тим, що у 2022 році вона отримала податкові пільги, а також списанням вартості активів цього року.

Виторг зменшився до $2,433 млрд проти $2,674 млрд роком раніше.

Опитані FactSet аналітики оцінювали в середньому прибуток компанії на рівні 6 центів на акцію за виторгу в $2,49 млрд.

Тим часом скоригований прибуток News Corp у минулому фінкварталі становив 14 центів на акцію, що перевершило консенсус-прогноз у 9 центів на акцію.

Котирування акцій News Corp не змінилися за підсумками додаткової сесії в четвер. За останні три місяці капіталізація компанії зросла на 11,8% (до $11,8 млрд), при цьому фондовий індекс Nasdaq збільшився на аналогічну величину.

News Corp була утворена в 2013 році після поділу заснованої Рупертом Мердоком у 1979 році News Corporation на дві незалежні публічні компанії. News Corp відійшли видавничі активи, включно з Dow Jones&Co., до якої входить WSJ, New York Post, книжкове видавництво HarperCollins і низка активів в Австралії та Великій Британії. Друга компанія, 21st Century Fox, об'єднала електронні та розважальні медіаактиви, включно з кіностудією 20st Century Fox і каналами Fox і National Geographic.

Теги:   News збиток Переглядів:   254

Читайте також:

12.06

Виклики української економіки пов'язані з браком страхування - Пенні Пріцкер

12.06

Кабмін планує затвердити Стратегію відновлення малого та середнього підприємництва

12.06

Обсяг перевезення вантажів у контейнерах в Україні в січні-травні досяг найвищого значення за останні 7 років