У восьми областях України значні відключення електрики через негоду

Ринки Енергетика 28.03.2023    12:33 Значні відключення споживачів відбуваються у восьми областях на заході та півдні України внаслідок негоди (штормового вітру та снігу з дощем), що призвела до пошкоджень у мережах операторів систем розподілу (ОСР), повідомила НЕК "Укренерго".

Згідно з її оновленням у Телеграм-каналі, йдеться про Волинську, Львівську, Закарпатську, Рівненську, Хмельницьку, Тернопільську, Чернівецьку та Одеську області.

У компанії зазначили, що ремонтні бригади операторів систем розподілу (ОСР) працюють над усуненням пошкоджень і відновленням електропостачання.

Крім того, у Житомирській області застосовуються обмеження споживання через значні пошкодження мереж унаслідок неодноразових атак росіян. Також складною залишається ситуація з електропостачанням уздовж лінії фронту, де, зокрема, в понеділок унаслідок російських обстрілів пошкоджено мережі ОСР у Харківській, Запорізькій та Херсонській областях.

Загалом в енергосистемі через зниження температури споживання дещо вище, ніж у понеділок, проте виробництва електроенергії достатньо для його покриття, підтвердили в НЕК.

Також "Укренерго" повідомила про завершення на вівторок аварійно-відновлювальних робіт і підключення 5 одиниць критично важливого обладнання на різних об'єктах її магістральних мереж.

"Це дало змогу усунути деякі мережеві обмеження та підвищити надійність електропостачання окремих регіонів", - ідеться в повідомленні НЕК.

При цьому в компанії зазначили, що такі роботи в мирний час передбачали б реконструкцію кількох підстанцій і тривали б кілька місяців. У компанії подякували литовським колегам за надану для відновлення частину обладнання.

Як повідомлялося, про відключення е/е у вівторок через негоду в західних областях країни повідомило також Міненерго.
Теги:   негода відключення електрики Переглядів:   235

Читайте також:

24.07

Звернення УСПП до правоохоронних органів та громадськості

24.07

Ліві партії Франції висунули Люсі Кастец на посаду прем'єра

24.07

Енергоблок однієї з українських атомних станцій після ремонту достроково підключено до енергосистеми