Фондові індекси країн АТР підвищуються

Ринки 25.10.2022    12:57
Фондові індекси країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону підвищуються на торгах у вівторок, наслідуючи позитивну динаміку фондового ринку США.

Китайські індекси також досить впевнено зростають після різкого зниження напередодні. Влада країни, включаючи Державний комітет з розвитку реформ КНР, випустила повідомлення, в якому попросили місцеві органи влади зробити більш сприятливими умови для в'їзду до Китаю керівництва ТНК, технічного персоналу, фахівців та їхніх сімей. Цей захід головним чином служить залучення іноземних інвестицій у країну і є сигналом ослаблення жорсткої політики боротьби з коронавірусом. Китайський індекс Shanghai Composite до 8:15 кск зріс на 0,6%, як і гонконгський Hang Seng.

Лідерами зростання котирувань на Гонконзькій фондовій біржі виступають акції власника мережі китайських ресторанів Haidilao International Holding Ltd. (+6%), онлайн-рітейлер JD.com Inc. (+4,7%) та виробника електроніки Xiaomi Corp. (+4,6%).

Папір виробника ПК Lenovo Group Ltd. піднімаються в ціні на 4,5%, рітейлер Alibaba Group Holding Ltd. – на 4,4%, виробника спортивного інвентарю Anta Sports Products Ltd. - на 3% та розробника відеоігор Netease Inc. – на 3,2%. Значення японського індексу Nikkei 225 до 8:20 кск збільшилося на 1,1%. Найбільше підвищуються котирування акцій виробника електричних моторів Nidec Corp. (+4,4%).

Компанія у другому фінансовому кварталі наростила чистий прибуток на 37% завдяки сильним показникам у сегменті обладнання та запчастин для автомобілів. У Японії також дорожчають папери транспортно-логістичної Kawasaki Kisen Kaisha Ltd. (+4,1%) та інвестиційної SoftBank Group Corp. (+3,6%). Південнокорейський індекс Kospi до 8:25 кск додав 0,1%.

Котирування паперів одного з найбільших у світі виробників чіпів та електроніки Samsung Electronics Co. зростають на 1%, вартість автовиробника Kia Corp. збільшується на 0,5%. Австралійський індекс S&P/ASX 200 збільшився на 0,3%. На біржі в Сіднеї найбільше подорожчали акції кредитної компанії Credit Corp. Group Ltd. (+7,9%), що видобуває золото St. Barbara Ltd. (+5,3%) та медіакомпанії Nine Entertainment Co. Holdings Ltd. (+5%). Капіталізація найбільших гірничодобувних компаній світу BHP та Rio Tinto впала на 1,3% та 1,4% відповідно.
Теги:   АТР фондові індекси Переглядів:   349

Читайте також:

24.07

Bosch купує бізнес у Johnson Controls і Hitachi за $8 млрд

24.07

Звернення УСПП до правоохоронних органів та громадськості

24.07

Ліві партії Франції висунули Люсі Кастец на посаду прем'єра