Україна як сировинна колонія. Сучасна українська олігархія - фактор консервації бідності та відсталості країни09.01.2013, 12:37 KINTO

Виступ Віталія Мельничука, віце-президента «КІНТО», на панельній дискусії «Олігархічний капіталізм в Україні. Колоніальний інструмент і головна перешкода для успіху українського проекту», в якому експерт порівняв структуру української економіки зразка 1991 та 2012 років, визначив та дав характеристику основним проблемам, породженим діючою олігархічною структурою економіки України. 

 

«В Україні 6 олігархів володіють активами в $35 млрд, що перевищує загальну вартість всіх активів інших 94 найбагатших людей країни, серед яких є багато підприємців», - сказав Віталій Мельничук. Експерт відзначив, що співвідношення активів ста найбагатших людей до ВВП становить 38% «Це найвища концентрація капіталу в світі. В США -- 7%, Франція -- 10%, навіть Росія -- 22%». При цьому віце-президент «КІНТО» наголосив, що левова частка активів олігархів сконцентрована в важких галузях економіки, що домінували ще до 1991 року: металургія, хімпром, добувна промисловість та енергетика.

 

Запис виступу:


теги: КИНТО
Просмотров: 9150 Ознакомьтесь с правилами комментирования


Компании

все компании