Dragon Capital планує купити страхову компанію Vuso
Ринки 03.06.2026 18:01
Dragon Capital Томаша Фіали планує купити українську страхову компанію Vuso (Київ), яка працює у non-life сегменті, повідомляється в інформації Forbes Ukrain.
"Про підготовку угоди на просунутій стадії розповіли четверо співрозмовників Forbes Ukraine з фінансового та страхового ринків. Вони спілкувалися на правах анонімності через відсутність повноважень коментувати цю тему публічно", - підкреслюється в інформації.
Співрозмовники агентства "Інтерфакс-Україна" теж підвередили інтерес до продажу компанії, не уточнюючи, хто може буди покупцем.
СК "ВУСО" заснована в 2001 році. Є членом МТСБУ та УФС, учасником Угоди про пряме врегулювання збитків та членом Ядерного страхового пулу.
За даними НБУ, компанія посідала третю позицію по зібраних преміях серед non-life страховиків України за підсумками 2025 року.
За даними НКЦПФР, її акціонерами на 1 квартал 2026 були були ЗНВКІФ "Альтитуда" (29,998%), голова правління компанії Андрій Артюхов (9,820%), та Михайло Назарчук (42,951%)
Теги: Dragon Capital VUSO Переглядів: 66