Хліб залишився ключовим джерелом виторгу "Концерну Хлібпром" у 2025 році
Харчова 03.05.2026 12:15
ПрАТ "Концерн Хлібпром" (Львів), один із найбільших виробників хліба в Україні, у 2025 році отримало основну частку доходу від виробництва хліба, що становила 170,18 млн грн, або 76,31% від загальної структури реалізації.
Згідно з оприлюдненою в системі розкриття Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) річною звітністю емітента, іншими вагомими статтями доходу стали виробництво кави та чаю – 26,81 млн грн (12,02%), торгівля електротоварами – 2,61 млн грн (1,17%), а також виробництво сухарів та кондитерських виробів – 1,41 млн грн (0,63%). Менші частки в структурі виторгу припали на виробництво інших харчових продуктів (301,35 тис. грн), виробництво борошна (271,21 тис. грн), а також на гуртову торгівлю кавою та продуктами харчування.
Як зазначається, щоденний обсяг виробництва та реалізації хлібної, кондитерської продукції та напівфабрикатів в Україні та за її межами становить до 160 тонн.
За даними Opendatabot, дохід "Концерну Хлібпром" у 2025 році зріс на 9,5% порівняно з 2024 роком – до 2 млрд 228,92 млн грн. Чистий збиток скоротився у 13,5 раза – до 5 млн грн проти 67,57 млн грн роком раніше. Активи на кінець року становили 1 млрд 190,76 млн грн, а зобов’язання зменшилися на 10,1% – до 509,95 млн грн. Статутний капітал компанії становить 163,55 млн грн.
"Концерн Хлібпром" – одне з найбільших підприємств українського ринку хліба, щодня виробляє до 160 тонн продукції: хлібної, хлібобулочної, кондитерської та напівфабрикатів із тіста. До його структури входить п’ять переробних підприємств, розташованих у Львівській та Вінницькій областях. Йому належать торгові марки Agrola, Bandinelli, 2go, "Люблянна" та "Вінницяхліб".
Бенефіціаром підприємства є Наталія Антонова.
Теги: Концерн Хлібпром збиток дохід Переглядів: 87