TotalEnergies у першому кварталі збільшила чистий прибуток у 1,5 раза

Нафта і газ 30.04.2026    11:12

Французька нафтогазова компанія TotalEnergies у першому кварталі 2026 року збільшила чистий прибуток у 1,5 раза, скоригований показник виявився кращим за очікування експертів.

Як повідомляють у пресрелізі, чистий прибуток у січні-березні становив $5,81 млрд порівняно з $3,9 млрд за аналогічний період попереднього року.

Скоригований прибуток піднявся до $5,394 млрд з $4,192 млрд роком раніше. Аналітики в середньому прогнозували $5 млрд, за даними LSEG.

Виручка зросла на 3% – до $49,516 млрд.

Видобуток вуглеводнів у минулому кварталі знизився на 0,2% – до 2,553 млн барелів нафтового еквівалента на добу проти 2,558 бне/добу за той самий період роком раніше.

Без урахування впливу конфлікту на Близькому Сході видобуток зріс приблизно на 4%, зазначено у звітності. У другому кварталі очікується підвищення виробництва на аналогічну величину.

"На кінець квітня зупинка виробництва в Катарі, Іраку і на шельфі ОАЕ становила близько 15% від загального обсягу видобутку компанії", – йдеться в повідомленні.

Рада директорів TotalEnergies рекомендувала підвищити розмір дивідендів на 5,9% – до 0,9 євро на акцію.

Також компанія оголосила про збільшення обсягу buyback до $1,5 млрд у другому кварталі. У січні-березні ліміт для викупу акцій становив $750 млн.

Капіталізація TotalEnergies за останні три місяці зросла майже на 32% (до 167 млрд євро), тоді як фондовий індекс CAC 40 опустився на 0,6%.

Теги:   TotalEnergies прибуток Переглядів:   93

Читайте також:

29.04

Рентні надходження від "Укргазвидобування" досягли 5,4 млрд грн у січні-березні

28.04

Goldman Sachs підвищив прогноз ціни Brent на четвертий квартал до $90 за барель

28.04

CNOOC збільшила чистий прибуток на 7,1%