Урожай кави в Бразилії може зрости на 17% і встановити рекорд у сезоні 2026/27

Харчова 15.04.2026    10:40

Урожай кави в Бразилії у 2026/27 сільськогосподарському році, який розпочнеться в липні, може досягти рекордних 75,65 млн стандартних 60-кілограмових мішків, прогнозує консалтингова фірма Safras & Mercado.

Оцінка була переглянута в бік підвищення з очікуваних раніше 71 млн мішків завдяки тому, що сприятливі погодні умови цього року призведуть до підвищення врожайності.

Новий прогноз передбачає зростання на 17% порівняно з урожаєм у цьому сільськогосподарському році, повідомляє агентство Reuters. Водночас урожай арабіки, як очікується, збільшиться на 29% – до 49,95 млн мішків, тоді як врожай сорту робуста скоротиться на 1,2% – до 25,7 млн мішків.

"Достатня кількість дощів і більш м’які температури дозволили рослинам добре розвиватися, що сприяє поліпшенню врожайності", – сказав аналітик з кави Safras & Mercado Гіл Барабах.

Бразилія є найбільшим у світі виробником кави.

Теги:   урожай Кава Бразилія Переглядів:   116

Читайте також:

13.04

Скорочення поголів’я ВРХ тисне на виробництво яловичини

11.04

Експорт молочної продукції зріс у березні на 44% у грошах

10.04

McDonald’s розширив мережу в Одесі до 10 закладів