Toyota інвестує $912 млн у виробництво гібридів у США

Транспорт 19.11.2025    11:31

Японська Toyota Motor Corp. представила подробиці інвестицій у розмірі $912 млн у нарощування виробництва гібридних автомобілів і компонентів для них у п'яти американських штатах у межах більш масштабного п'ятирічного плану обсягом $10 млрд.

У результаті цієї ініціативи на заводах у Західній Вірджинії, Кентуккі, Міссісіпі, Теннессі та Міссурі буде створено понад 250 робочих місць, йдеться в повідомленні Toyota.

Це зазначає, що гібриди домінуватимуть у продажах у США в найближчому майбутньому, оскільки споживачі незадоволені високими цінами на електромобілі після закінчення дії податкових пільг, зазначають експерти. Toyota пропонує в США виключно гібридні версії компактного кросовера RAV4 і седана Camry завдяки високому попиту на подібні автомобілі зі збільшеним запасом ходу.

На північноамериканських виробничих майданчиках збирають близько 76% автомобілів Toyota, що продаються в США.

Продажі Toyota в США в третьому кварталі зросли на 15,9% р/р - до 629,137 тис. автомобілів. Реалізація електрифікованих машин збільшилася на 10,5% і становила 282,794 тис.

Теги:   США Toyota виробництво гібрид Переглядів:   351

Читайте також:

05.06

Airbus у травні поставив 81 літак клієнтам

04.06

Український морський коридор забезпечив експорт 118 млн тонн зерна

04.06

Електромобілі скоротили частку на українському авторинку у травні