Держлісагентство України розраховує на зростання заготівлі в 2026 році

Ринки 15.10.2025    13:12

Держлісагентство спільно з профільними міністерствами готує заходи для збільшення заготівлі деревини в 2026 році і переходу на нові методи господарювання в 2027-му, повідомив глава відомства Віктор Смаль інформагентству Інтерфакс-Україна.

«За умови розумної дерегуляції, перегляду нормативів і розширення використання самозаліснених територій ми зможемо наростити стабільну заготівлю, залишаючись у межах річного приросту», — резюмував він.

Державне агентство лісових ресурсів України — центральний орган виконавчої влади, що координує управління, охорону, відтворення та раціональне використання лісових ресурсів країни. Агентство курирує понад 70 державних підприємств, включаючи ДП «Ліси України», а також наукові, природоохоронні та інвентаризаційні установи.

Теги:   держлісагентство заготівлі Переглядів:   251

Читайте також:

15.03

Готелі Будви залучатимуть персонал з Азії через брак місцевих кадрів

14.03

Кількість договорів «Зеленої карти» в Україні у січні-лютому скоротилася на 2%

14.03

У деяких областях України в неділю прогнозується сильний вітер