IPO Chery принесло $1,2 млрд і оцінку $23 млрд
Машинобудування Транспорт 25.09.2025 17:01
Ціна паперів китайського автовиробника Chery Automobile зросла на 11,2% у перший день торгів після IPO на Гонконгській фондовій біржі.
Компанія розмістила майже 300 млн акцій по 30,75 гонконгського долара за папір, зумівши залучити 9,145 млрд доларів ($1,2 млрд) і отримавши оцінку в $23 млрд. Це друге за розміром розміщення в Гонконгу від початку року. Отримані від IPO кошти Chery планує використовувати для розширення модельного ряду, освоєння зарубіжних ринків і модернізації виробничих потужностей.
На початку торгів у четвер ціна паперів підвищилася до 34,2 долара.
Заснована в 1997 році Chery стала торік другою за обсягом продажів легкових автомобілів у Китаї компанією, поступаючись тільки BYD. Вона пропонує машини з двигунами внутрішнього згоряння і електромобілі під такими брендами, як Exeed, Omoda, Jaecoo і Jetour. Виручка компанії у 2024 році зросла на 65% і досягла 269,9 млрд юанів ($37,9 млрд) завдяки випуску нових моделей і виходу на закордонні ринки.
Теги: IPO Chery Automobile Переглядів: 152