Rivian знизив поставки електромобілів на 23%

Машинобудування Транспорт 03.07.2025    17:42

Американський виробник електромобілів Rivian у другому кварталі знизив поставки на 22,7% порівняно з тим самим періодом минулого року - до 10,661 тис., повідомляють у пресрелізі.

При цьому було випущено лише 5,979 тис. машин проти 9,612 тис. роком раніше. Скорочення на 38% зумовлено підготовкою до початку виробництва автомобілів 2026 модельного ряду, яке буде запущено наприкінці липня.

Обсяг поставок Rivian збігся з консенсус-прогнозом, підготовленим Visible Alpha.

Rivian підтвердила прогноз виробництва за підсумками всього 2025 року в діапазоні 40-46 тис. машин.

Компанія планує опублікувати фінансові показники за другий квартал після торгів 5 серпня.

Rivian повідомила також, що 30 червня в рамках спільного підприємства вона отримала фінансування з боку Volkswagen на суму $1 млрд.

Котирування акцій Rivian знижуються на 2,6% під час торгів у середу. Ринкова вартість автовиробника з початку поточного року зменшилася на 1,4% (до $15,4 млрд), тоді як фондовий індекс Nasdaq Composite додав близько 5%.

Теги:   Rivian електромобіль Переглядів:   265

Читайте також:

15.07

Volvo спише $1,19 млрд через проблеми з EX90 і ES90

10.07

ОТП Банк запускає кредитну програму для вживаних електромобілів

09.07

Volkswagen наростив поставки електромобілів на 47% у першому півріччі