Чистий прибуток H.B. Fuller Co. впав у 2,3 раза в Q1 2025

Ринки 28.03.2025    14:54

Американський виробник клеїв, покриттів і герметиків H.B. Fuller Co. у першому кварталі 2025 фінансового року скоротив чистий прибуток у 2,3 раза, проте скоригований показник і виручка перевершили очікування ринку.

Як повідомляють у пресрелізі, чистий прибуток за квартал, що завершився 1 березня, становив $13,2 млн, або 24 центи з розрахунку на акцію, порівняно з $31 млн, або 55 центами на акцію, за порівнянний період попереднього фінроку.

Без урахування разових факторів компанія отримала прибуток у розмірі 54 центів на акцію.

Виручка знизилася на 2,7%, до $788,7 млн.

Опитані FactSet аналітики в середньому оцінювали скоригований прибуток у 49 центів на акцію за виручки в $769 млн.

H.B. Fuller, як і раніше, очікує зниження виручки в поточному фінроці на 2-4%, а скоригований прибуток, як і раніше, прогнозується в діапазоні $3,9-4,2 на акцію.

Акції компанії подорожчали на 5,4% за підсумками додаткових торгів у середу.

Теги:   герметик H.B. Fuller клей Переглядів:   285

Читайте також:

23.06

Союз ректорів України просить МОН знизити мінімальний конкурсний бал для низки спеціальностей

23.06

Україна може розвивати освіту як окремий експортний сектор

23.06

Румунія наблизилася до дострокових виборів після провалу уряду Вештя