Україна за 9 міс. знизила ввезення свинцю

Металургія 16.10.2024    10:50

Українські підприємства в січні-вересні поточного року знизили ввезення свинцю і виробів з нього на 14,1% - до $749 тис. (у вересні - $135 тис.).

Експорт свинцю і виробів з нього у 2023 році збільшився на 23,5% - до $14,778 млн.

Основне застосування свинець наразі знаходить у виробництві свинцево-кислотних акумуляторних батарей для автомобільної промисловості. Крім того, свинець застосовується для виготовлення куль і деяких сплавів.

Джерело: https://open4business.com.ua/ukrayina-za-9-mis-znyzyla-vvezennya-svynczyu/

Теги:   свинець Переглядів:   962

Читайте також:

26.06

"Метінвест" прагне скоротити внесок у сталеливарний проєкт в Італії

26.06

"Метінвест" залучить EUR20 млн кредиту від ЧБТР

18.06

"Дніпроспецсталь" погасить майже 88 млн грн боргу за електроенергію