Обсяг ринку їжі для тварин в Україні за підсумками січня-квітня зріс на 11%

Харчова 20.06.2024    10:21

За даними аналітиків найбільшого українського виробника їжі для тварин Kormotech, український ринок їжі для тварин за підсумками січня-квітня зріс до 58,3 тис. тонн, що на 11,4% більше, ніж продано за аналогічний період минулого року.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, Kormotech продовжує зростати швидше за ринок, продажі виробника зросли на 14% порівняно з аналогічним періодом минулого року, також на 0,6% зросла частка компанії на ринку у вазі. Наразі Kormotech очолює четвірку топ-виробників на вітчизняному ринку.

Зазначається також, що за підсумками року український Kormotech увійшов до топ-50 світових виробників петфуду і посів у рейтингу 49-те місце за версією американського галузевого видання PetfoodIndustry.

"Шостий рік поспіль ми входимо до топ-21 найдинамічніших компаній petfood-галузі. Це свідчить про постійне зростання та затребуваність нашого продукту на ринку. А ще іноземні партнери, незважаючи на війну, готові не тільки продавати продукцію брендів, а й розширювати співробітництво з Kormotech", - пояснив СЕО та співвласник Kormotech Ростислав Вовк.

PetfoodIndustry класифікує найбільші компанії світу за річним доходом.

Основними конкурентами української компанії, за словами співвласника, є Empresas Carozzi з Чилі, Irish Dog Foods з Ірландії та Whitebridge Pet Brands зі США.

За результатами 2023 року оборот Kormotech зріс на 22,5%, до $152 зі $124 млн у 2022 році. Співвідношення продажів за кордоном і в Україні в тоннах становить зараз 31% до 69% відповідно (у 2022 році було 28% за кордоном і 72% в Україні).

Найдинамічніше бренди Kormotech зросли порівняно з торішнім обсягом продажів на ринках Румунії (+35%), Польщі (+11%) та Молдови (+11%). За минулий рік компанія підписала контракти з партнерами з Малайзії, почала продажі у Фінляндії, активно розвивається на ринках Іспанії та Італії, розширивши свою присутність до 42 країн світу. Водночас на ринку України Kormotech зберіг лідерські позиції.

Kormotech - глобальна сімейна компанія з українським корінням, яка з 2003 року виробляє високоякісні корми для кішок і собак під брендами Optimeal, Club 4 Paws, "Гав!", "Мяу!". Компанія має виробничі потужності в Україні та ЄС, з асортиментом понад 650 позицій.  Kormotech - лідер в Україні, входить до топ-50 світових виробників харчування для тварин і ТОП-21 найбільш динамічних петфуд-брендів. Кінцевими бенефіціарами "Кормотех" є Олена та Ростислав Вовк.

Теги:   тварина їжа Переглядів:   115

Читайте також:

11.07

PepsiCo збільшила чистий прибуток на 12%

10.07

Свинина в торговельних мережах подешевшала на 1% - АСУ

10.07

Ціни на каву продовжують зростати - прогноз