Мережа магазинів "Фокстрот" відкрив два оновлених магазини в Києві та Львові

Ринки 17.06.2024    19:30

Мережа магазинів побутової техніки та електроніки "Фокстрот" відкрила два оновлених магазини в столичному ТРЦ Lavina Mall і львівському ТЦ "Арсен", повідомляє прес-служба компанії.

"Процес реновації роздрібної мережі, який ми розпочали задовго до початку повномасштабного вторгнення і наполегливо продовжили навіть під час війни. Наразі оновлено вже 75% магазинів, і ми не зупиняємося. Представляємо нашим постійним і новим клієнтам ще два сучасні магазини в новому привабливому форматі. На черзі - ще три", - повідомив операційний директор "Фокстроту" Данило Векленко.

Як уточнюється в релізі, в рамках реновації було проведено перепланування торговельних площ, замінено освітлення та обладнання, збільшено асортимент, додано етнографічні мотиви в оформленні.

Зокрема, в одному з флагманських магазинів "Фокстрот" у ТРЦ Lavina Mall на 20% розширили вхідну зону, демонтували стінку на вході і підняли висоту проходу. Як результат, у межах наявної площі - два поверхи площею 1200 м кв - магазин став просторішим, світлішим і комфортнішим, а другий поверх із товаром проглядається вже на території торговельного центру. У магазині оновили освітлення, хаб, лаунж-зону, змінили розміщення товарних груп зі збільшенням бренд-зон. На першому поверсі - дрібна побутова техніка, смартфони, ноутбуки, кондиціонери, обігрівачі. На другому поверсі представлений широкий асортимент категорії великої побутової техніки.

"Фокстрот" у Львові (ТЦ "Арсен", вул. Зелена, 147) - один з історичних магазинів мережі, вперше відкритий у 2018 році. Там повністю замінили обладнання, що дало змогу збільшити представлений асортимент майже вдвічі. Змін зазнали також хаби, зовнішнє оформлення, збільшилася кількість бренд-зон.

"Фокстрот" - одна з найбільших в Україні омніканальних торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки.

Загалом до кінця травня "Фокстрот" був представлений 124 магазинами в 67 містах України, зокрема єдиний із великих мережевих ритейлерів електроніки - у прифронтових Херсоні, Краматорську, Слов'янську та Покровську. Наразі 100% магазинів енергонезалежні, що дає можливість безперебійно працювати під час відключень електроенергії.

Бренд "Фокстрот" розвиває група компаній "Фокстрот". Співзасновники - Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев

Теги:   Фокстрот магазин Львів Київ Переглядів:   193

Читайте також:

18.07

БФ "Центр порятунку життя" відкрив у Києві реабілітаційний центр Tytanovi Rehab

18.07

Європейська комісія схвалила виділення Україні першого траншу EUR4,2 млрд бюджетної підтримки

17.07

Pernod Ricard продає портфель винних брендів консорціуму інвесторів AWL