"Київпастранс" знову оголосив тендер на закупівлю тролейбусів на EUR50 млн із фінансуванням ЄІБ

Ринки 12.06.2024    12:01

Комунальне підприємство "Київпастранс" у межах реалізації програми "Міський громадський транспорт України", що фінансується Європейським інвестиційним банком, оголосило новий тендер на придбання тролейбусів довжиною 12 м і 18 м на загальну суму до EUR50 млн.

Згідно з оприлюдненим в Офіційному віснику ЄС оголошенням, на яке посилається портал AllTransUA, планується закупівля низькопідлогових тролейбусів, а також необхідних запчастин, інструментів та обладнання.

Розкриття пропозицій заплановано на 31 липня. Першу партію тролейбусів має бути поставлено за 24 тижні після отримання авансового платежу постачальником, а весь контракт розрахований на 78 тижнів.

Як повідомлялося, у межах цієї кредитної угоди з ЄІБ Київ намагався вже двічі закупити тролейбуси - оголошений у листопаді 2022 року тендер не відбувся, а оголошений у серпні 2023 року, заявки на участь у якому подали чеська Škoda і турецька Bozankay, за інформацією AllTransUA, нещодавно було остаточно скасовано.

"На жаль, як і минулого разу, одиночні та двосекційні тролейбуси мають бути поставлені в рамках одного лоту, а співвідношення кількості в оголошені не вказано. Це створює абсолютно ті самі проблеми, як і минулого разу, коли українські виробники не змогли прийняти участь, а іноземні запропонували суто формальну кількість двосекційних тролейбусів (1 та 3 шт.)", - зазначає AllTransUA.

Як повідомлялося, ЄІБ і мер Києва Віталій Кличко 10 грудня 2021 року уклали кредитну угоду на суму EUR100 млн на проєкт оновлення тролейбусного парку, а також вагонного парку метрополітену столиці. Це був перший кредит від ЄІБ в Україні, запропонований місту безпосередньо без держгарантій.


 

Теги:   тендер ЄІБ закупівля тролейбусів Переглядів:   172

Читайте також:

18.07

Європейська комісія схвалила виділення Україні першого траншу EUR4,2 млрд бюджетної підтримки

17.07

Pernod Ricard продає портфель винних брендів консорціуму інвесторів AWL

17.07

Бельгія профінансує проєкти відновлення в Україні на 150 млн євро