Китай запроваджує контроль за експортом технологій та обладнання для авіаційній промисловості

Ринки Технології 30.05.2024    17:05

Влада Китаю запроваджує обмеження на експорт технологій, програмного забезпечення та обладнання, що використовуються в авіаційній промисловості.

Експортні обмеження наберуть чинності 1 липня, йдеться у спільному повідомленні міністерства торгівлі, Головного митного управління (ГМУ) і Центральної військової ради КНР. Вони стосуватимуться, зокрема, авіаційних двигунів, газотурбінних двигунів, а також поліетиленового волокна, що використовується у військовій та авіаційній техніці.

Такий крок у міністерстві торгівлі Китаю пояснюють міркуваннями національної безпеки, зазначаючи, що експортні обмеження не спрямовані на будь-які окремі країни або регіони.

Компаніям, які бажають експортувати продукцію і технології, що підпадають під обмеження, доведеться запитувати дозвіл у Мінторгу.

Згідно з даними ДТУ, які наводить газета South China Morning Post, США, Німеччина і Саудівська Аравія посідали перші три сходинки в списку найбільших імпортерів китайської продукції для авіаційного сектора в січні-квітні 2024 року.

Теги:   Китай експорт контроль обладнання технологія авіаційна промисловость Переглядів:   143

Читайте також:

24.06

АМКУ розгляне заяву про дозвіл на придбання понад 50% у "СК Грінвуд Лайф Іншуранс"

24.06

У акціонерів страховика "Грінвуд Лайф Іншуранс" може поміняти розподіл часток

24.06

Більш ніж 76 % громадяни України негативно відносяться до Ірану - дослідження.