Україні потрібно більше гуманітарної допомоги, але її обсяги скорочуються - ООН

Ринки Думки 21.05.2024    10:50
Через війну в Україні близько чотирьох млн осіб стали вимушеними переселенцями, і в той час як у країні зростають потреби в гуманітарній допомозі, її обсяги скорочуються, заявила представниця Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, повідомляє Голос Америки.

"Ресурсів для надання гуманітарної допомоги набагато менше, тому що гуманітарні потреби у зв'язку з цими подіями фактично зростають. Саме найуразливіші верстви населення страждатимуть від скорочення фінансування та підтримки", - сказала Біллінг. За її словами, гуманітарний план ООН на 2024 рік для України становить $3,1 млрд, включно з $599 млн для Агентства у справах біженців ООН. 

Однак у першому кварталі цього року як глобальний план реагування, так і заклик ООН було профінансовано лише на 15%, тоді як за аналогічний період минулого року фінансування досягло 30%. У міру того, як конфлікт затягується, перетворюючись, за словами Біллінг, на "ультрамарафон", вона додала, що "грошова і гуманітарна допомога - у формі надання товарів і послуг, допомога з житлом, ремонтом будинків, психосоціальна підтримка" тепер "менш часті і менш передбачувані". 

Вона особливо наголосила на наслідках наступу російських військ на сході Харківської області, внаслідок якого незліченна кількість мирних мешканців часто залишається без елементарних речей, таких як електрика та водопостачання.
Теги:   ООН гуманітарна допомога Переглядів:   342

Читайте також:

24.06

АМКУ розгляне заяву про дозвіл на придбання понад 50% у "СК Грінвуд Лайф Іншуранс"

24.06

У акціонерів страховика "Грінвуд Лайф Іншуранс" може поміняти розподіл часток

24.06

Більш ніж 76 % громадяни України негативно відносяться до Ірану - дослідження.