ПриватБанк і Visa запустили цифрову оплату в приміському транспорті Київської області

Ринки Банки 13.05.2024    23:08
ПриватБанк і Visa запустили цифрову оплату в приміському транспорті Київської області, першим став маршрут Київ-Боярка, повідомила пресслужба банку.

"ПриватБанк і Visa впровадили можливість безготівкової оплати в приміських маршрутних автобусах м. Києва та Київської області. Маршрут Київ - Боярка став першим, на якому за транспортні послуги тепер можна оплачувати електронно", - йдеться в повідомленні прес-служби банку в понеділок.

Зазначається, що технологічною основою оплати є рішення від ПриватБанку "Термінал" на основі технології Visa Tap to Phone, що дає змогу підприємцям з легкістю долучитися до цифрової економіки, встановивши додаток на смартфон.

"Ми довго думали над тим, як зменшити "готівкове навантаження" на наш бізнес і роботу водіїв, а також дати пасажирам вибір способу оплати за проїзд, що особливо актуально для молоді. Розглянули всі наявні варіанти на ринку еквайрингу та обрали для себе мобільний застосунок "Термінал" як більш сучасну та зручну технологію безготівкової оплати. За досить короткий термін кількість оплат перевищила позначку 7000 транзакцій, - каже директорка автотранспортного підприємства Олена Ругаль, - Серед постійних користувачів послуги не тільки молодь, а й пасажири старшої вікової групи".

Рішення "Термінал" у партнерстві з компанією Visa ПриватБанк запустив в Україні ще 2021 року. Додаток працює на основі технології Visa Tap to Phone, яка перетворює сучасні смартфони або планшети на базі операційних систем Android та IOS, обладнані NFC-чипом, на повноцінний POS-термінал із такими ж суворими протоколами захисту. Грошові операції здійснюються на основі EMV - міжнародного стандарту оплати банківськими картками, який присвоює кожній транзакції динамічну криптограму ("токен"), яку неможливо використати повторно, а мобільні девайси забезпечують додатковий рівень біометричної аутентифікації.

"Технологія Tap to Phone - це простий і водночас зручний спосіб долучитися до цифрової економіки для мікро- та малих підприємців, які традиційно залежать від готівки. Це фінансово вигідне рішення здатне забезпечити клієнтам безконтактну оплату, значно спрощуючи ведення бізнесу будь-де, будь-коли", - зазначила віцепрезидентка та регіональна менеджерка Visa в Україні та Молдові Світлана Чирва.
Теги:   транспорт ПриватБанк Visa Київська область Переглядів:   170

Читайте також:

18.06

Страхова група "ТАС" за січень-травень 2024 року виплатила 785 млн грн

18.06

"Колоннейд Україна" припинив повноваження генерального директора

18.06

В Україні запрацювало 100 Центрів життєстійкості