США опрацьовують можливість постачання Ізраїлю танкових і артилерійських снарядів, військового транспорту на $1 млрд

Ринки Транспорт 19.04.2024    21:44 США опрацьовують варіант укладення з Ізраїлем нових контрактів на постачання йому танкових і мінометних снарядів, військового транспорту на суму понад $1 млрд, повідомляє The Wall Street Journal (WSJ) із посиланням на неназваних представників американської влади.

"Контракти, які зараз розглядають, включають в себе передачу танкових снарядів калібру 120 мм на суму в $700 млн, армійського транспорту на $500 млн і мінометних снарядів калібру 120 мм менш ніж на $100 млн, заявили американські офіційні особи", - інформує WSJ.

Однак, зазначає газета, ці можливі поставки йдуть на додаток до розглянутого в Конгресі пакету екстрених витрат на потреби союзників США, зокрема Ізраїлю. При цьому пропозиція про нові оборонні контракти за участю Ізраїлю може зустріти протидію з-поміж деяких американських конгресменів, які виступають проти надання нових обсягів озброєнь ізраїльській стороні.

У Держдепі та Пентагоні цю інформацію коментувати не стали. У Білому домі не стали відповідати на запит WSJ з приводу цих відомостей. Міноборони Ізраїлю також відмовилося від коментарів.

У лютому Сенат США схвалив пакет екстрених видатків на суму $95 млрд, що містить $60 млрд для підтримки України, а також кошти для Ізраїлю, Тайваню і гуманітарну допомогу палестинцям у секторі Газа, проте республіканці в Палаті представників виступають за розділення допомоги Ізраїлю, Україні та іншим союзникам США. Спікер палати Майк Джонсон відмовився розглядати схвалений Сенатом пакет, вимагаючи, щоб демократи спочатку підтримали жорсткі реформи в імміграційній політиці.

Цього тижня опубліковано законопроєкт Палати представників, який пропонує виділити $61 млрд на допомогу Україні, включно з $23,2 млрд, призначених не безпосередньо Києву, а на поповнення збройових запасів США, а також $26,38 млрд на підтримку Ізраїлю. Голосування за законопроектом очікується в суботу, 20 квітня.


Теги:   США транспорт танк снаряд Ізраїль артилерія Переглядів:   172

Читайте також:

18.06

В Україні запрацювало 100 Центрів життєстійкості

18.06

В Україні запрацює система "еТютюн" для протистояння чорному ринку тютюнових виробів

18.06

Найбільша будівельна компанія США Lennar збільшила чистий прибуток на 9,5%