Холминський спиртовий завод продано на аукціоні за 45 млн грн

Ринки 20.03.2024    18:22 Фонд державного майна (ФДМ) України продав на аукціоні в системі "Прозорро.Продажі" продав Холмінський спиртовий завод у Чернігівській області за 45 млн грн, що в 2,9 раза вище за стартову ціну, повідомив голова ФДМ Віталій Коваль.

"За об'єкт змагалися троє учасників. Його вартість зросла в 2,9 раза від початкової", - написав він у Facebook і додав, що ФДМ продовжить роздержавлення спиртової галузі.

Глава ФДМ уточнив, що перераховані переможцем торгів кошти до держбюджету будуть спрямовані на фінансування Сил оборони України.

Згідно з даними "Прозорро.Продажі" переможцем аукціону стало ТОВ "Термінал Фрост".

За даними онлайн-ресурсу youcontrol.com.ua, підприємство зареєстровано 2017 року в Києві. Спеціалізується на неспеціалізованій оптовій торгівлі, наданні фінансових і консалтингових послуг, наданні в оренду власного або орендованого майна. Статутний фонд підприємства - 155 тис. грн. Бенефіціар підприємства Анастасія Баштова.

Зазначено, що оператор поштового зв'язку або експрес-перевізник повинен подавати додатковий реєстр міжнародних поштових або експрес-відправлень у разі якщо на товари не встановлено вивізне мито або ж не поширюються обмеження, передбачені ст. 197 Митного кодексу.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев у Телеграмі висловив сподівання, що зазначені зміни допоможуть зменшити витрати бізнесу та прискорити логістику.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт №9456 про внесення змін до Митного кодексу України щодо митного оформлення біометану.


Теги:   Україна ФДМ Прозорро.Продажі Фонд державного майна Холмінський спиртовий завод Переглядів:   189

Читайте також:

15.06

Дефіцит зовнішньої торгівлі України товарами зріс у 1,2 раза - Держстат

15.06

Apple очолила список найдорожчих брендів світу 3-й рік поспіль

15.06

Парламент ПАР переобрав Сіріла Рамафосу на посаду президента країни