1 вересня стартує 10-й архітектурний студентський конкурс STEEL FREEDOM

Ринки 03.09.2023    21:08

Молоді архітектори та конструктори втілюватимуть свої найсміливіші творчі задуми в реалізації проєкту реабілітаційного центру для військовослужбовців та ветеранів війни в м. Житомир.

Цьогоріч конкурсне завдання матиме велику соціальну спрямованістю і, як зазвичай, базуватиметься на реальних архітектурно-планувальних та конструктивних вимогах замовника будівництва, яким виступила Житомирська Міська Рада.

Учасники розроблять та запропонують на розгляд авторитетного журі концептуальні проєкти реабілітаційного центру із застосуванням сталевих конструкцій.

«Сучасна архітектура не обмежується лише гарним зовнішнім виглядом, вона має забезпечувати якісну функціональність і, в першу чергу, піклуватися про комфорт для користувача. Особливо це важливо для такої будівлі, як реабілітаційний центр», – коментує Олександр Вдовкін, куратор STEELFREEDOM.

Нагадаємо, що в конкурсі можуть брати участь студенти архітектори та конструктори 3-6 курсів з 14 профільних українських вишів. Стати учасником STEEL FREEDOM або детальніше дізнатися про конкурс можна відвідавши офіційний сайт.

Реєстрація команд відбудеться з 1 вересня по 2 жовтня 2023 року, а подача проєктів можлива до 1 листопада.

Фінал, з онлайн-трансляцією, в межах якого і будуть визначені переможці, пройде 25 листопада.

Призовий фонд конкурсу розподіляється між I місцем – 30 000 грн, II місцем – 25 000 грн та III місцем – 20 000 грн.

Організатором STEEL FREEDOM виступає Асоціація Український Центр Сталевого Будівництва, а традиційним та незмінним генеральним партнером – компанія Метінвест.

Офіційні партнери:  Metipol, Rauta, Tekla,SketchUp,LIRALAND,SVL.

За підтримки інформаційних партнерів: Інтерфакс-Україна,PRAGMATIKA.MEDIA, Build PortaL,Property Times, Prof Build, Commercial Property, Vidbudova, СтройОбзор,Дім та інтер'єр, uaprom.info, Укрметаллургпром, Izba, А:1, die.zodchiy, Куди піти, якщо я архітектор?, youazua.

Теги:   конкурс STEEL FREEDOM Переглядів:   287

Читайте також:

12.07

Кабмін спрямував 6,8 млрд грн на програму "еВідновлення"

12.07

Обсяг китайського експорту зріс на 8,6%, імпорт знизився на 2,3%

12.07

Інфляція у Франції сповільнилася до 2,5%, як очікувалося