Японія виділила Україні 300 млн ієн для закупівлі медичного обладнання

Ринки Фармацевтика 07.05.2023    00:15
Україна отримає від Японії 300 млн ієн (еквівалент майже 80 млн грн) на закупівлю медичного обладнання, що дасть змогу забезпечити обладнання українських лікарень сучасним медичним устаткуванням, зокрема ендоскопами, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"Уряд України схвалив проєкт Агентської угоди про реалізацію японської грантової допомоги. Угода укладатиметься між Урядом України та компанією Crown Agents Japan Ltd", - повідомляється на урядовому порталі.

Грантова допомога в обсязі 300 млн японських єн (еквівалент майже 80 млн грн) надається для придбання спеціального обладнання (ендоскопів) для українських медзакладів, інформує пресслужба.

"Система охорони здоров'я є однією з найбільш постраждалих від війни - повномасштабне вторгнення російської федерації створило велике навантаження на неї. Це пов'язано не тільки з масовим систематичним руйнуванням лікувальних закладів, а й зі зростанням попиту на деякі види медичної допомоги та послуг, які раніше не були пріоритетними. Уже зараз повністю зруйновано 177 об'єктів закладів охорони здоров'я, пошкоджено - 1433. Працюємо над тим, щоб не просто відновити пошкоджене, а відбудувати краще", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, якого цитує пресслужба.

За його словами, уже понад рік Україні разом із партнерами вдається забезпечити безперебійне функціонування лікарень навіть поблизу лінії фронту.

"Попри обстріли та виклики, з якими стикається система охорони здоров'я України, за підтримки міжнародних партнерів ми відновлюємо медичну інфраструктуру, а в наших лікарнях продовжують з'являтися найкращі зразки обладнання. Грант від Японії дасть змогу забезпечити ще більше українських лікарів і лікарень сучасним медичним обладнанням, а отже, зробити якісну медичну допомогу українським пацієнтам доступнішою. Дуже вдячні за таке міцне плече допомоги у складний для нас час", - зазначив міністр.
Теги:   Японія медобладнання Переглядів:   413

Читайте також:

23.07

Warner Bros. Discovery готова запропонувати НБА умови нової медіаугоди, аналогічні Amazon Prime Video

23.07

Міністр закордонних справ України прилетів із візитом до Китаю

23.07

ЄБА, AmCham і «Укртютюн» просять парламент підтримати урядовий законопроєкт про тютюнові акцизи