Український криголам завершив другий антарктичний сезон

Ринки 30.04.2023    17:31
Український науково-дослідний криголам "Ноосфера" в суботу, 29 квітня, прибув з Антарктики до Кейптауна (ПАР), завершивши другий антарктичний сезон, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

"Із крижаного континенту на "велику землю" криголам доправив 3 експедиції: зимувальний загін 27-ї Української антарктичної експедиції, учасники та учасниці якої протягом року працювали на нашій станції "Академік Вернадський". Це науковці за напрямами: геофізика, біологія, метеорологія, а також команда життєзабезпечення; сезонний загін, який виконував завдання на "Вернадському" впродовж антарктичного літа. Це вчені та технічні фахівці; учасників польської антарктичної експедиції зі станції "Артцовський", - вказується в повідомленні в телеграм-каналі.

Загалом другий сезон "Ноосфери" тривав 4 місяці і складався з 2 частин.
Теги:   криголам антарктичний сезон Переглядів:   459

Читайте також:

23.06

Союз ректорів України просить МОН знизити мінімальний конкурсний бал для низки спеціальностей

23.06

Україна може розвивати освіту як окремий експортний сектор

23.06

Румунія наблизилася до дострокових виборів після провалу уряду Вештя