У Судані через бойові дії між військовими загинуло майже сто мирних жителів

Ринки 17.04.2023    16:00 Кількість загиблих мирних жителів через бойові зіткнення в Судані збільшилася до 97, повідомляє газета The Guardian.

Раніше надходили дані про 56 жертв. Ще понад 360 осіб постраждали.

У Всесвітній організації охорони здоров'я (ВООЗ) попередили про надзвичайно складну ситуацію в галузі охорони здоров'я в Судані, зокрема про брак донорської крові для поранених.

У суботу повідомлялося, що в столиці Судану Хартумі спалахнули сутички із застосуванням важкого озброєння між суданською армією і Силами швидкого реагування (СБР). У заявах командування СБР йшлося, що нинішня ситуація склалася після того, як збройні сили Судану без будь-якого попереднього повідомлення взяли в облогу одну з їхніх баз СБР у південному передмісті Хартума. У командуванні армії Судану зі свого боку зазначали, що їхні дії пов'язані з тим, що СБР останнім часом неодноразово діяли без жодної координації з суданськими військовими.

У понеділок військові повідомили, що відбили напади СБР на телевежу в місті Омдурман, поблизу Хартума, і завдяки цьому держтелебачення Судану відновило мовлення.
Теги:   Судан Переглядів:   314

Читайте також:

25.07

Державна регуляторна служба визнала недійсним наказ МОН, який позбавив аспірантів-контрактників права на відстрочку

25.07

ФДМУ оголошує дати перших аукціонів великої приватизації у 2024: Готель «Україна» та АТ «ОГХК»

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту