Логістичний комплекс "Арктика" під Києвом продано за 200 млн грн

Ринки 06.03.2023    21:29 Створена в січні 2023 року ТОВ "ОВЛ Проперті" (Київ) придбала на аукціоні в системі OpenMarket (ДП "СЕТАМ") логістичний комплекс "Арктика" в с. Крюківщина (Київської обл.) за 200,5 млн грн.

За даними в системі OpenMarket, єдиний майновий комплекс загальною площею 21,4 тис. кв. м і земельна ділянка площею 4,9 га перебували під арештом і були виставлені на продаж для стягнення заборгованості з його власника.

Згідно з судовими матеріалами, власник комплексу ДП "БЦТ" (Київ) виступає боржником Dragon Capital Investments Limited (Кіпр), сума зобов'язання становить $7,2 млн (190,1 млн грн).

У торгах 26 січня також брали участь ТОВ "Драгон Капітал Інвестментс" і ТОВ "Інтер Вей Капітал".
За даними Opendatabot, засновником створеного за тиждень до торгів ТОВ "ОВЛ Проперті" є Олена Левшун.

Як повідомлялося, у лютому 2019 року Dragon Capital завершила операцію з придбання належного державному Ощадбанку логістичного комплексу "Арктика" класу "А" загальною площею 21,5 тис. кв. м під Києвом через дочірнє підприємство "БЦТ". Ощадбанк продав "Арктику" в листопаді 2018 року на майданчику електронних торгів OpenMarket держпідприємства СЕТАМ за 195 млн грн.

Пізніше 2021 року агрохолдинг "МХП" українського бізнесмена Юрія Косюка орендував логістичний центр і відкрив там власний Кулінарний центр.

Dragon Capital - одна з найбільших інвестгруп в Україні у сфері інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Компанія заснована 2000 року в Києві. Одним із ключових напрямків діяльності компанії Dragon Capital є інвестиції в ринок нерухомості.
Теги:   Арктика Переглядів:   407

Читайте також:

12.07

Кабмін спрямував 6,8 млрд грн на програму "еВідновлення"

12.07

Обсяг китайського експорту зріс на 8,6%, імпорт знизився на 2,3%

12.07

Інфляція у Франції сповільнилася до 2,5%, як очікувалося