"Укрзалізниця" у 2022 р. збільшила електрифікацію шляхів до 82 км

Ринки Транспорт 27.01.2023    17:45 "Укрзалізниця" у 2022 році електрифікувала 82 км колій порівняно з 68 км роком раніше і має намір продовжувати електрифікацію, незважаючи на російські удари по енергоінфраструктурі України, повідомив голова правління УЗ Олександр Камишин на підсумковому брифінгу в четвер.

"Для нас електрифікація залишається важливим фокусом. Незважаючи на війну у 2022 році ми зробили 80 кілометрів шляхів", - зазначив Камишин.

За його словами, постійні російські удари по енергетичній інфраструктурі не впливають на плани УЗ щодо реалізації проєктів електрифікації у 2023 році.

"У нас зараз є труднощі з виробництвом електроенергії, але завжди вироблена в Україні електроенергія була дешевшою, ніж дизель. Ми віримо, що проблема з блекаутами закінчиться, і ми повернемося до того, що електроенергія знову буде в профіциті. Дизпаливо ще багато років буде імпортним", - сказав Камишин.

Згідно з представленими компанією даними, із 2013 до 2020 року включно "Укрзалізниця" електрифікувала лише 22,6 км колій, тоді як у 2012 - 176 км, у 2011 - 196 км, а в середньому за 1993-2012 роки - по 107 км на рік.

Компанія також зазначила, що торік збільшила обсяг капітального ремонту колій до 470,5 км із 321,4 км 2021 року, а також відремонтувала інфраструктуру на 11 прикордонних переходах.
Теги:   Укрзалізниця електрифікація Переглядів:   441

Читайте також:

23.06

Союз ректорів України просить МОН знизити мінімальний конкурсний бал для низки спеціальностей

23.06

Україна може розвивати освіту як окремий експортний сектор

23.06

Румунія наблизилася до дострокових виборів після провалу уряду Вештя