Котирування ф'ючерсів на фондові індекси США зростають на корпоративних новинах

Ринки 26.01.2023    17:47 Котирування ф'ючерсів на американські фондові індекси зростають на позитивних корпоративних новинах.

Статдані щодо економіки США, опубліковані в четвер, показали менш істотне, ніж очікувалося, сповільнення зростання американського ВВП у четвертому кварталі минулого року.

Обсяг ВВП збільшився на 2,9% у перерахунку на річні темпи порівняно з 3,2% у третьому кварталі, свідчать попередні дані міністерства торгівлі країни. Консенсус-прогноз аналітиків, який наводить Trading Economics, передбачав ослаблення економічного зростання до 2,6%.

Експерти вважають, що сигнали погіршення ситуації в економіці США можуть підштовхнути Федеральну резервну систему (ФРС) до подальшого уповільнення темпів підвищення базової процентної ставки. Перше цього року засідання Федерального комітету з операцій на відкритому ринку (FOMC) відбудеться наступного тижня.

У грудні американський ЦБ підняв ставку на 50 базисних пунктів (б.п.) після її збільшення на 75 б.п. за підсумками чотирьох попередніх засідань.

Ціна акцій Tesla підскочила на 8,4% під час попередніх торгів у четвер. Американський виробник електромобілів зафіксував рекордний чистий прибуток за підсумками четвертого кварталу 2022 року і суттєво збільшив виручку.

Компанія також повідомила, що група банків відкрила їй поновлювану кредитну лінію на суму $5 млрд строком на 5 років. Розмір кредитної лінії може бути збільшено на суму до $2 млрд.

Папери Chevron Corp. подорожчали на 3,5%. Одна з найбільших нафтовидобувних компаній США схвалила нову програму викупу акцій на суму до $75 млрд. Нова програма стартує 1 квітня і стане однією з найбільших у корпоративному секторі США.

Акції American Airlines Group додають у ціні 1,3%. Авіакомпанія збільшила виручку в четвертому кварталі 2022 року в 1,4 раза, до рекордного для жовтня-грудня значення, завдяки підйому попиту і цін на авіаперевезення. Її скоригований прибуток був максимальним із третього кварталу доковідного 2019 року.

Вартість паперів Southwest Airlines Co. опустилася на 2,4%. Авіаперевізник завершив четвертий квартал зі збитком, а його виручка не виправдала прогнозів.

Значення березневого ф'ючерсу E-mini на індекс S&P 500 до 15:50 кв. у четвер збільшилося на 0,38% і становило 4047,25 пункту. Котирування березневого ф'ючерсу E-mini на індекс Dow Jones зросло до цього часу на 0,1%, до 33856 пунктів. Ф'ючерс на індекс Nasdaq 100 на березень піднявся на 0,76%, до 11963 пунктів.
Теги:   США Ф'ючерс фондові індекси Котирування Переглядів:   323

Читайте також:

17.07

Японія надасть Україні $3 млрд із заморожених активів РФ

17.07

Українські порти збільшили обсяг перевалки в 1,6 раза

17.07

Країни південної та центральної Європи зіткнулися з надзвичайно спекотною погодою