Акції Tesla втрачають майже 5%

Ринки Машинобудування 27.12.2022    18:11 Акції американського виробника електромобілів Tesla Inc. дешевшають на попередніх торгах у вівторок після того, як компанія призупинила роботу на заводі в Шанхаї раніше запланованого терміну.

Таким чином, падіння паперів Tesla може розтягнутися вже на сім сесій поспіль, що стане найтривалішим подібним періодом з тижня, що завершився 5 вересня 2018 року, пише MarketWatch.

Акції Tesla за минулі шість сесій втратили 21,9%, ринкова капіталізація компанії скоротилася приблизно на $109,01 млрд. Водночас за підсумками торгів у п'ятницю вони подешевшали до мінімуму з 9 вересня 2020 року. У понеділок ринок США не працював у зв'язку з різдвяними святами.

Як повідомлялося, Tesla призупинила роботу на заводі в Шанхаї на день раніше, ніж планувалося, через спалах захворюваності на коронавірус у Китаї, пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Так, виробництво на заводі було зупинено вже в суботу замість запланованої до цього неділі. Компанія пішла на такий крок через різкий підйом заражень COVID-19 серед співробітників виробництва і постачальників, зазначає WSJ.

На шанхайський завод Tesla припадає понад половина глобальних поставок електрокарів компанії.

Акції Tesla до 16:26 МСК у вівторок дешевшають на 4,8%. З початку року капіталізація компанії впала на 65%.
Теги:   Tesla акція Переглядів:   509

Читайте також:

25.07

Державна регуляторна служба визнала недійсним наказ МОН, який позбавив аспірантів-контрактників права на відстрочку

25.07

ФДМУ оголошує дати перших аукціонів великої приватизації у 2024: Готель «Україна» та АТ «ОГХК»

25.07

«АМКР» проводить на РОФ №1 роботи із заміни конвеєрного транспорту