PIN-UP FOUNDATION вивіз до Європи українців, які постраждали від воєнних дій

Ринки 28.11.2022    09:00

Благодійний фонд PIN-UP FOUNDATION спільно з Громадською організацією "Неємія" організували вивезення українців до Нідерландів.

Благодійний фонд PIN-UP FOUNDATION допоміг ГО "Неємія" фінансово забезпечити транспортне перевезення українців. Загалом в голандське місто Хервенен відправлено 28 переселенців, переважно з Донецької, Харківської та Миколаївської областей. Серед них більшість – жінки та діти. Поїздка тривала кілька діб. По прибуттю всі українці були влаштовані на проживання, їм була надана допомога в оформленні документів.

"Допомога українцям – це один з пріоритетів благодійного фонду  PIN-UP FOUNDATION. Спільними зусиллями ми системно допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує. Наші програми покликані підтримувати співвітчизників у складних ситуаціях, тому ми без вагань долучилися до цієї ініціативи та надали потрібну допомогу", – прокоментувала Марина Ільїна, президентка  PIN-UP FOUNDATION.

Організаторами ініціативи є Громадська організація "Неємія", яка з 2014 року постійно надає допомогу та всіляку підтримку переселенцям.

Благодійний фонд PIN-UP FOUNDATION об’єднує волонтерів і професіоналів, неурядові організації та світову спільноту цінностями, направленими на розвиток України. Фонд системно допомагає тим, хто цього найбільше потребує. Програми PIN-UP FOUNDATION покликані підтримувати соціально незахищені категорії населення, сприяти розвитку освіти, спорту, охорони здоров’я та допомозі у відновленні України.

Фото ГО "Неємія"

Теги:   Благодійний фонд PIN-UP FOUNDATION Неємія Переглядів:   272

Читайте також:

12.07

Кабмін спрямував 6,8 млрд грн на програму "еВідновлення"

12.07

Обсяг китайського експорту зріс на 8,6%, імпорт знизився на 2,3%

12.07

Інфляція у Франції сповільнилася до 2,5%, як очікувалося