Байден продовжить співпрацю з Лондоном після відставки Трас
Ринки 21.10.2022 11:53Президент США Джо Байден заявив, що Вашингтон продовжить тісно співпрацювати з Великобританією після відставки британського прем'єра Ліз Трасс. 
 
"Я дякую прем'єр-міністру Ліз Трасс за її співпрацю", - написав Байден у твіттері.
"Ми продовжимо нашу тісну співпрацю з урядом Великобританії, оскільки працюємо разом над тим, щоб протистояти глобальним викликам, з якими стикаються наші країни", - додав президент США. 
 
 
Президент Франції Емманюель Макрон висловив сподівання, що Великобританія зможе швидко відновити політичну стабільність.
"Я б хотів, щоб Великобританія змогла якнайшвидше знайти стабільність і рухатися далі", - зазначив французький лідер після прибуття на саміт країн ЄС у Брюсселі. 
 
 
Раніше в четвер прем'єр-міністр Великобританії Ліз Трасс оголосила про звільнення з посади лідера Консервативної партії, що тягне за собою її відставку з посади прем'єра. За словами Трас, вибори нового лідера консерваторів відбудуться наприкінці наступного тижня. Пізніше керівники британських консерваторів у Палаті громад наголосили, що вибори відбудуться до 28 жовтня. 
					
					
						Теги:  
						                        
							                            Лондон
							                            Байден
							                            Трас
							                        
						                    
					
						Переглядів:  
						
							411						
					
					                
 
                         
							                             
							                            