Лондонський аеропорт Хітроу продовжить обмеження для пасажиропотоку

Ринки Транспорт 16.08.2022    16:02
Лондонський аеропорт Хітроу продовжить обмеження для пасажиропотоку до кінця жовтня, щоб уникнути перебоїв у роботі та відстрочення рейсів через брак співробітників.

У понеділок керівництво аеропорту заявило, що аж до 29 жовтня, тобто до кінця літнього сезону в авіаційній галузі, кількість пасажирів, що вилітають з Хітроу, не перевищуватиме 100 тис. на день.

Спочатку передбачалося, що обмеження для пасажиропотоку, про які Хітроу оголосив у липні, буде знято 11 вересня, пише газета Financial Times.

Керівництво аеропорту зазначило, що введені обмеження призвели до суттєвого покращення якості обслуговування, і рішення про продовження заходу було ухвалено за погодженням з авіакомпаніями. Обмеження можуть бути зняті раніше, якщо стане зрозуміло, що ресурси аеропорту є достатніми для цього.
Теги:   аеропорт Лондон Хітроу пасажиропоток Переглядів:   582

Читайте також:

31.10

Харківський "ФЕД" наростив прибуток за 9 місяців на 25%

31.10

Onex і AIG купують Convex Group за $7 млрд

31.10

Altria підвищила програму викупу акцій на $1 млрд після стабільного кварталу