Компании

все компании

Збірна України з футболу перемогла Ісландію і вийшла на Євро-2024

27 березня 2024 року, 14:05
Президент України Володимир Зеленський привітав українську збірну з футболу з перемогою проти збірної Ісландії з рахунком 2:1 і виходом на Чемпіонат Європи-2024.

"Дякую, хлопці! Дякую, збірна! За найважливіші емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро", - написав Зеленський у телеграмі в ніч на середу.

Він зазначив, що цією перемогою збірна України "вкотре довела: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають".

"У часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть! Україна є і буде! Дякую за перемогу!" - підсумував президент.

Гра Україна-Ісландія проходила в польському Вроцлаві.

На початку гри Україна мала перевагу у володінні м'ячем, проте перші півгодини поєдинку завершилися голом Ісландії.

Україна відновила паритет на 54-й хвилині. Віктор Циганков вразив нижній кут воріт - 1:1. Другий гол забив Михайло Мудрик на 84-й хвилині.

Дві інші останні путівки до фінальної частини Євро-2024 у вівторок у секріях пенальті вибороли Грузія і Польща.

Збірна України свій перший матч на турнірі проведе в Мюнхені 17 червня з Румунією. Суперниками в групі "Е" також будуть Словаччина і Бельгія, з якими українська команда зіграє 21 і 26 червня відповідно в Дюссельдорфі та Штутгарті.