Продажі мікросхем у світі б'ють рекорди

Ринки 07.07.2026    18:55

Світові продажі мікросхем у травні зросли більш ніж удвічі (на 104,1%) порівняно з тим самим місяцем минулого року — до 120,6 млрд доларів, як повідомляється в прес-релізі Асоціації напівпровідникової промисловості (SIA).

Порівняно з квітнем вони зросли на 9,2%.

«У травні світовий ринок напівпровідників продовжив швидко зростати, досягнувши рекордного місячного обсягу продажів», — заявив президент і головний виконавчий директор SIA Джон Ньюфер, слова якого наводяться в повідомленні. У місячному порівнянні показник збільшився за підсумками п’ятнадцятого місяця поспіль, зазначив він.

Продажі в Північній і Південній Америці минулого місяця злетіли на 132,2% у річному вимірі, в Європі — на 60,7%, у Китаї — на 88,8%, в Японії — на 23,8%, в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та інших регіонах — на 118,9%.

Продажі мікросхем порівняно з квітнем зросли в Північній та Південній Америці на 8,6%, у Європі – на 7,3%, у КНР – на 10,7%, в Японії – на 6,4%, в АТР – на 9,2%.

SIA об’єднує близько 99% американських компаній напівпровідникової галузі та близько 66% виробників мікросхем з інших країн.


 

 

Теги:   Продажі мікросхем Переглядів:   75

Читайте також:

07.07

Споживчі ціни в країнах ОЕСР у травні прискорилися до 4,6%

07.07

Конституційний суд Казахстану дозволив Токаєву знову балотуватися на посаду президента

07.07

Microsoft скорочує 4,8 тис. працівників, Xbox втратить п'яту частину персоналу