EG Group планує залучити близько $1 млрд під час IPO у США

Ринки 24.06.2026    11:24

Британський оператор мережі автозаправних станцій (АЗС) EG Group конфіденційно подав заявку на проведення IPO у США, в рамках якого розраховує залучити близько $1 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела.

Компанія розраховує на оцінку близько $9 млрд під час IPO, зазначають джерела.

За їхніми словами, лістинг може відбутися вже в липні.

Остаточного рішення щодо розміру та термінів IPO поки що не ухвалено, наголошують джерела.

EG Group заснували у 2001 році брати Зубер і Мохсін Ісса. Пізніше вони продали 50% компанії фонду TDR Capital.

Наразі мережа налічує близько 5,6 тис. АЗС у восьми країнах світу.

Теги:   США IPO EG Group Переглядів:   104

Читайте також:

24.06

Українські школярі здобули п’ять медалей на Європейській фізичній олімпіаді

23.06

Союз ректорів України просить МОН знизити мінімальний конкурсний бал для низки спеціальностей

23.06

Україна може розвивати освіту як окремий експортний сектор