EG Group планує залучити близько $1 млрд під час IPO у США
Ринки 24.06.2026 11:24
Британський оператор мережі автозаправних станцій (АЗС) EG Group конфіденційно подав заявку на проведення IPO у США, в рамках якого розраховує залучити близько $1 млрд, повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на поінформовані джерела.
Компанія розраховує на оцінку близько $9 млрд під час IPO, зазначають джерела.
За їхніми словами, лістинг може відбутися вже в липні.
Остаточного рішення щодо розміру та термінів IPO поки що не ухвалено, наголошують джерела.
EG Group заснували у 2001 році брати Зубер і Мохсін Ісса. Пізніше вони продали 50% компанії фонду TDR Capital.
Наразі мережа налічує близько 5,6 тис. АЗС у восьми країнах світу.
Теги: США IPO EG Group Переглядів: 104