ДТЕК сплатив 14 млрд грн податків у січні-березні

Енергетика 11.05.2026    18:12

Попри обстріли та руйнування ДТЕК вдалося у січні-березні 2026 року збільшити сплату податків до 14 млрд, що на 10% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомив енергохолдинг у понеділок.

"У центральний бюджет було сплачено майже 13 млрд грн, а у місцеві – понад 1 млрд грн", – зазначили у компанії.

Як пояснили у ДТЕК, група продовжує посилено готуватися до наступної зими, тому інвестує у ремонти теплоелектростанцій і електромереж після ворожих атак, та активно будує нові об’єкти відновлювальної енергетики.

В обидва вказані напрямки було інвестовано понад 101 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення.

Теги:   Дтек податки Переглядів:   251

Читайте також:

26.06

Швеція виділить Україні $154 млн на підтримку енергетики

25.06

ЄБРР планує підписати кредитну угоду з OKKO на URC 2026

25.06

НКРЕКП нарахувала 3,28 млрд грн за електроенергію домашніх СЕС