ДТЕК сплатив 14 млрд грн податків у січні-березні

Енергетика 11.05.2026    18:12

Попри обстріли та руйнування ДТЕК вдалося у січні-березні 2026 року збільшити сплату податків до 14 млрд, що на 10% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомив енергохолдинг у понеділок.

"У центральний бюджет було сплачено майже 13 млрд грн, а у місцеві – понад 1 млрд грн", – зазначили у компанії.

Як пояснили у ДТЕК, група продовжує посилено готуватися до наступної зими, тому інвестує у ремонти теплоелектростанцій і електромереж після ворожих атак, та активно будує нові об’єкти відновлювальної енергетики.

В обидва вказані напрямки було інвестовано понад 101 млрд грн з початку повномасштабного вторгнення.

Теги:   Дтек податки Переглядів:   241

Читайте також:

11.06

Arricano планує оновити генератори в усіх торговельних центрах в Україні

10.06

IATA прогнозує зростання виробництва екологічного авіапального на чверть

09.06

УАВЕ підтримала перегляд тарифу "Укренерго" на передачу електроенергії