Акціонери «Хандельсіммобілен Інвестмент Україна» затвердять дивіденди на рівні 21 грн на акцію

Ринки 16.03.2026    14:28

ПрАТ «Хандельсіммобілен Інвестмент Україна» проведе річні загальні збори акціонерів 7 квітня 2026 року в Києві за адресою вул. Хрещатик, 34. Початок зборів заплановано на 12:00, реєстрація учасників — з 11:30 до 11:55.

Згідно з опублікованим повідомленням, акціонери розглянуть звіт виконавчого директора та річний звіт за 2025 рік, питання розподілу прибутку, виплату дивідендів, схвалення значних угод, а також внесення змін до відомостей про осіб, які можуть діяти від імені товариства. Компанія пропонує затвердити дивіденди в розмірі 21 грн на одну просту іменну акцію, або 4,425 млн грн загалом, з датою складання переліку одержувачів 23 квітня та терміном виплати з 23 квітня по 7 жовтня 2026 року.

Окремо до порядку денного включено питання про зміну відомостей у Єдиному державному реєстрі: пропонується виключити з переліку осіб, які мають право діяти від імені товариства без довіреності, Володимира Стадника, а також уточнити повноваження Лідії Муравської як невиконавчого директора; уповноваженим на держреєстрацію змін пропонується призначити виконавчого директора Інну Кутузову.

ПрАТ «Хандельсіммобілен Інвестмент Україна» зареєстровано в грудні 2000 року в Києві. Основний вид діяльності компанії — надання в оренду та експлуатація власного або орендованого нерухомого майна. За даними Opendatabot, виручка компанії у 2025 році склала 23,53 млн грн, чистий прибуток — 4,62 млн грн, активи на кінець року — 19,03 млн грн, статутний капітал — 10,54 млн грн.

Теги:   збори акціонерів Хандельсіммобілен Інвестмент Україна Переглядів:   214

Читайте також:

25.03

Угорська компанія MOL отримала схвалення американських властей на продовження переговорів щодо купівлі сербської NIS

25.03

«Муніципальна дорожня компанія» розшукала тендер на послуги КАСКО

25.03

ДП «Ліси України» оновить парк техніки: 100 культиваторів та 42 лісові плуги