НБУ оштрафував Ощадбанк на 5,5 мільйона гривень за недотримання вимог фінмоніторингу

Банки 08.01.2026    11:03

Державний Ощадбанк у грудні 2025 року був оштрафований Національним банком України на 5,5 млн грн за порушення вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу.

Як зазначив регулятор, виявлені порушення стосувалися застосування ризик-орієнтованого підходу та належної перевірки клієнтів у сфері ПОД/ФТ. Крім того, НБУ виніс банку письмове застереження.

Теги:   Ощадбанк НБУ штраф Переглядів:   290

Читайте також:

24.06

Центробанк Азербайджану зберіг облікову ставку на рівні 6,5%

24.06

Дані по ОВДП які знаходяться в обігу на 24 червня від Нацбанку

24.06

Міненерго інвестує близько 785 млн грн фінансового резерву в ОВДП