EssilorLuxottica зафіксувала рекордну квартальну виручку €6,87 млрд

Ринки 17.10.2025    16:58

Франко-італійський виробник коригувальних і сонцезахисних окулярів EssilorLuxottica, один з найбільших у світі, отримав рекордний виторг у третьому кварталі, який перевершив очікування ринку.

Як ідеться в повідомленні компанії, її виручка збільшилася на 6,7% - до 6,87 млрд євро з 6,44 млрд євро роком раніше. Без урахування зміни курсів обміну валют вона підвищилася на 11,7%. Квартальний показник став рекордним в історії компанії, зазначив її головний виконавчий директор Франческо Міллері.

Аналітики, консенсус-прогноз яких наводить Visible Alpha, очікували виручки на рівні 6,75 млрд.

Продажі EssilorLuxottica в Північній Америці в липні-вересні зросли на 5%, у регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) - на 10,7%, в Азійсько-Тихоокеанському регіоні - на 3,5%. Виручка від продажів у Латинській Америці знизилася на 0,4%.

Компанія підтвердила свій прогноз і, як і раніше, очікує зростання річної виручки на 4-6% (mid-single-digit) у 2025 і 2026 роках (без урахування зміни валютних курсів).

Котирування акцій EssilorLuxottica, яка випускає окуляри, зокрема під марками Ray-Ban і Oakley, зросли на 2,7% під час торгів у Парижі в четвер. Від початку року вони підвищилися на 17,4%, тоді як фондовий індекс CAC 40 додав близько 11%.

Теги:   EssilorLuxottica Переглядів:   165

Читайте також:

18.10

«Нова» планує зрости в 4 рази за 5 років

18.10

Цього літа військова допомога Україні скоротилася на 43%

18.10

Законопроект про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить онлайн-торгівлю - думка