Матч Легенд збирає EUR 1 млн для Українського Червоного Хреста

Ринки 15.09.2025    12:48

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик (Україна) зіграє у благодійному футбольному матчі на підтримку Українського Червоного Хреста (УЧХ) у Лісабоні.

"Сьогодні у Лісабоні відбудеться масштабний благодійний Матч Легенд, який збере зірок світового футболу та має на меті залучити понад EUR 1 млн на підтримку благодійних організацій, серед яких — Український Червоний Хрест. До матчу долучиться абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик", - повідомив УЧХ у Фейсбуці у понеділок.

У команді команді Світових Легенд братимете участь такі футбольні зірки, як Фабіо Каннаваро та Алессандро Дель П’єро (Італія), Хав’єр Дзанетті (Аргентина).

Кошти, зібрані під час матчу, допоможуть Українському Червоному Хресту й надалі оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, проводити евакуаційні заходи, відновлювати житло, надавати психосоціальну підтримку тим, хто її потребує.

Теги:   Усик Червоний Хрест Матч Легенд благодійний матч Лісабон Переглядів:   243

Читайте також:

25.12

Чоловік президента Косова запропонував зятю Трампа побудувати Trump Hotel у Приштині

25.12

Уряд ще на рік продовжив підвищені ставки мита та заборону на імпорт з РФ

25.12

Експортери агротоварів отримали 1,5 млн документів на пільгові поставки до Європи