ДМЗ оновлює обладнання на копальні "Суха балка"

Ринки 26.06.2025    18:00

ПрАТ "Дніпровський металургійний завод" (ДМЗ), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, оновлює обладнання на копальні"Суха балка".
Згідно з інформацією у корпоративній газеті DCH Steel у четвер, рудник оновив кліть для шахти "Ювілейна". При цьому уточнюється, що кліть готова до спуску та експлуатації.
"Суха Балка" - єдине підприємство в Україні, що використовує триповерхові шахтні кліті. Зараз на "Ювілейній" готуються до заміни унікальної підіймальної установки, зазначено у дописі.
"Поверхні кліті треба було спочатку добре підготувати, очистити, видути, потім нанести ґрунтовку та фарбу. Фарбували у два шари. Використовували спеціальні покриття – ґрунт та емаль, які застосовуються для поверхонь, що піддаються впливу агресивного середовища. Покриття, за характеристикою виробника, повинно надійно захищати поверхні близько 10 років", - пояснив головний механік шахти Максим Копєйка.
Шахтна кліть наразі у розібраному стані знаходиться на складі й готова до транспортування в шахту. У липні запланований монтаж нової кліті.
Кліть шахти "Ювілейна" вантажністю 15 тонн вміщує 126 людей. Термін експлуатації - 5 років.
Крім того, наступного тижня в ПЦ №2 ДМЗ планується розпочати прокатну кампанію. У міжвиробничий період у цеху підготували обладнання до інтенсивної роботи.
ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату та виробів із них - швелерів та кутиків, спецпрофілів для машинобудування та гірничодобувної промисловості.
Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю Дніпровського метзаводу.


Джерело: https://www.dmz-petrovka.dp.ua

 

Теги:   ДМЗ Суха Балка Переглядів:   213

Читайте також:

15.08

Carlsberg збільшив виручку на 18%

15.08

Тайванська Foxconn збільшила чистий прибуток на 27%

15.08

Кількість українців у Польщі зросла за червень до 992,5 тис